Aktualne oferty pracy

Specjalista ds. kadr i płac

Miejsce pracy: Wrocław
Region - dolnośląskie

Opis stanowiska:

  • praca w zespole 5 osobowym

  • bieżąca obsługa kadrowo-płacowa pracowników klientów biura;

  • stanowisko dotyczy obsługi 20 - 40 podmiotów : w tym wynagrodzenia liczone dla ok 250 osób

  • kompleksowe prowadzenie akt osobowych;

  • naliczanie oraz sporządzanie list płac;

  • sporządzanie dokumentacji kadrowej;

  • rozliczenia z ZUS, US, PFRON;

  • sporządzanie i rozliczanie umów cywilno-prawnych.

Od kandydatów oczekujemy:

  • minimum 4 letniego doświadczenia zawodowego w pełnym zakresie pracy na stanowisku kadrowo-płacowym;

  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów;

  • umiejętności równoległej obsługi kadrowo-płacowej wielu podmiotów gospodarczych, przy zachowaniu jakości i dbałości o terminy;

  • praktycznej wiedzy i umiejętności z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, podatku dochodowego od osób fizycznych, przepisów PFRON i innych niezbędnych do wykonania pracy na stanowisku ;

  • praktycznej znajomości programów kadrowo-płacowych (mile widziana znajomość programów R2Płatnik ) i Pakietu MS Office;

  • samodzielności i umiejętności rozwiązywania problemów;

  • dobrej organizacji pracy i otwartości na podnoszenie kwalifikacji;

  • mile widziana znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • umowę o pracę na pełen etat lub B2B;

  • wynagrodzenia w zależności od posiadanej wiedzy i umiejętności w przedziale 4000zł – 5700zł brutto

  • możliwości rozwoju zawodowego poprzez szkolenia zewnętrzne i dostęp do portali branżowych;

  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:30 do 15:30;

  • dofinansowanie do zajęć języka angielskiego odbywających się w siedzibie firmy; oraz dofinansowanie 20% do karty Multisport,

  • wyjścia integracyjne (skutery wodne, teatr, kabaret, kręgle i inne)

  • przyjazną atmosferę w zgranym zespole.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanych dokumentach rekrutacyjnych przez Administratora tj. Biuro Rachunkowe Protegga Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu w celu i zakresie niezbędnym do przeprowadzenie rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko – zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)

Kim jesteśmy?

Biuro Rachunkowe Protegga sp. z o.o. działa na rynku od 20 lat. Stawiamy na rozwój firmy poprzez rozwój pracowników. Strategią firmy na ten rok jest maksymalna automatyzacja procesów. Nasza kadra liczy obecnie  30 osób z czego 45% osób pracuje dłużej niż 5 lat. Pracujemy w zespołach 4-7 osobowych w oddzielnych pokojach. Obsługujemy podmioty gospodarcze z różnych branż.

O nas