Rozliczenia z US i ZUS

Biuro rachunkowe Protegga przygotowało dla Ciebie ofertę prowadzenia rozliczeń cyklicznych z Urzędem Skarbowym oraz z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych. Jako przedsiębiorca jesteś zobowiązany do rzetelnego i prawidłowego prowadzenia tego typu operacji. Na szczęście dzięki nam nie musisz się o nic martwić. Zadbamy o to, aby Twoje rozliczenia z US i ZUS prowadzone były prawidłowo i zgodnie z obowiązującymi terminami. Zapraszamy do współpracy.

Rozliczenia z US i ZUS - zakres współpracy

Na bazie wieloletniego doświadczenia i zrozumienia rynku przygotowaliśmy kompleksową usługę prowadzenia rozliczeń z Urzędem Skarbowym i z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych. Nasi specjaliści zadbają zarówno o rozliczenie przedsiębiorcy, jak i zatrudnianych przez niego osób. Wszystko z zachowaniem obowiązujących terminów urzędowych oraz najwyższych standardów rynkowych.

Szczegółowa współpraca w tym zakresie obejmuje takie działania jak:

  • tworzenie deklaracji rozliczeniowych dla przedsiębiorcy i zatrudnianych przez niego osób
  • rozliczanie należnego podatku na rzecz właściwego Urzędu Skarbowego
  • analiza deklaracji i tworzenie ich korekt
  • rozliczanie należności w ZUS
  • przygotowywanie pism urzędowych

W razie potrzeby współpraca może być rozszerzona o dodatkowe usługi, w tym m.in. o fachowe doradztwo księgowe. Kompleksowo dbamy o potrzeby naszych klientów w zakresie rozliczeń z US i ZUS i nie tylko.

Regularnie prowadzenie rozliczeń

Przy tego typu usłudze niezwykle ważne jest regularne prowadzenie rozliczeń oraz cykliczna realizacja płatności zgodnie z przyjętym harmonogramem. W przypadku ZUS przedsiębiorca zobowiązany jest do uiszczania należności co miesiąc. Podatek na rzecz Urzędu Skarbowego rozlicza się w cyklu miesięcznym lub kwartalnym i zależy to od przyjętego przez firmę formy opodatkowania i okresu rozliczeniowego. Nasi doradcy zadbają to, aby wszystko było prowadzone rzetelnie i zgodnie z literą prawa. Mamy doświadczenie we współpracy zarówno z małymi, jak i dużymi firmami.

Biuro rachunkowe Protegga

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą przygotowaną przez ekspertów Protegga. Przygotowaliśmy dla Ciebie profesjonalne usługi księgowe, w tym m.in. prowadzenie rozliczeń z US i ZUS. Szczegółowy zakres współpracy ustalany jest indywidualnie w bezpośrednim kontakcie z naszym przedstawicielem. Zapraszamy do kontaktu i do skorzystania z usług biura Protegga.