Konsultacje księgowe

Biuro rachunkowe Protegga w ramach oferowanych usług posiada profesjonalne konsultacje księgowe. Od ponad 20 lat wspieramy klientów w analizie różnego rodzaju sytuacji biznesowych oraz udzielaniu porad i wskazówek. Dokładnie zapoznamy się z Twoim przypadkiem i w pełni się na nim skupimy. W ramach konsultacji księgowych wykonujemy różnego rodzaju usługi, które zawsze dobierane są bezpośrednio do potrzeb klienta.

Konsultacje księgowe - zakres współpracy

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że konsultacje księgowe mogą dotyczyć bardzo różnych kwestii. Zależy to przede wszystkim od realnych potrzeb klienta. Właśnie dlatego najpierw zapoznamy się z Twoimi wątpliwościami, a następnie zaproponujemy dedykowane wsparcie doradcze. W ramach konsultacji księgowych świadczymy m.in. takie usługi jak:

  • analizowanie umów zawieranych przez klienta z kontrahentami
  • analiza podatkowa różnego rodzaju zdarzeń gospodarczych
  • opracowywanie optymalnych pod względem podatków strategii przeprowadzania zdarzeń gospodarczych
  • kalkulacja obciążeń fiskalnych a wybór najkorzystniejszej formy opodatkowania dla danego klienta
  • doradztwo w zakresie zrozumienia obowiązujących przepisów i ich respektowania
  • wsparcia w procesie założenia działalności gospodarczej
  • i inne

Konsultacje księgowe - doświadczenie i wiedza ekspercka

Konsultacje księgowe w Protegga prowadzone są na bazie wieloletniego doświadczenia oraz wiedzy eksperckiej. Dokładnie znamy obowiązujące przepisy i jesteśmy w stanie doradzić w wielu sytuacjach biznesowych. Wszystko po to, aby zadbać o dobro każdego z naszych klientów. Od 2000 roku świadczymy swoje usługi na terenie Polski . Profesjonalne konsultacje księgowe możemy wykonać również zdalnie za pomocą dostępnych narzędzi komunikacyjnych. Pracujemy na platformie TAXXO dzięki temu z naszej oferty mogą korzystać podmioty znajdujące się w dowolnym miejscu w Polsce.

Biuro rachunkowe Protegga

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą profesjonalnych usług księgowych biura rachunkowego Protegga. Wśród nich znajdują się również dedykowane konsultacje. Zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem w celu zapoznania się ze szczegółami współpracy i umówienia spotkania konsultacyjnego.