Audyt finansowy firm

Biuro rachunkowe Protegga przygotowało dla Ciebie ofertę profesjonalnych audytów finansowych firmy. W trakcie badania sprawdzimy prawidłowość prowadzonej dokumentacji i rozliczeń księgowych, a także stan finansowy firmy. Po skończonym audycie przedstawimy Ci raport, w którym wskażemy kluczowe obszary wymagające Twojej interwencji oraz faktyczny stan finansów Twojego przedsiębiorstwa. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Audyty finansowe - dlaczego warto je wykonywać

Audyty finansowe - dlaczego warto je wykonywać Profesjonalny audyt czy też rewizja finansowa to usługa, z której bez wątpienia warto skorzystać. Wybrane przedsiębiorstwa mają obowiązek regularnego przeprowadzania audytów, a jeszcze inne robią to w trosce o stabilizację finansową. Niezależnie od motywacji, przy tego typu badaniu analitycznym warto postawić na wsparcie renomowanego partnera. Jako biuro rachunkowe Protegga od lat specjalizujemy się w przeprowadzaniu audytów finansowych dla firm w całej Polsce. Prowadzimy je zgodnie z obowiązującymi standardami rynkowymi oraz przepisami. Gwarantujemy Ci rzetelny i wiarygodny audyt finansowy Twojej firmy, który przeprowadzą doświadczeni eksperci.

Kto musi przeprowadzać audyty finansowe

Przepisy polskiego prawa jasno wskazują na to, kto zobowiązany jest do przeprowadzania cyklicznych audytów finansowych. Te powinny być wykonywane przez biegłego rewidenta. Z jego usług korzystają m.in.:

  • spółki akcyjne
  • instytucje płatnicze
  • banki
  • instytucje finansowe
  • zakłady ubezpieczeń itp.
  • fundusze inwestycyjne i emerytalne
  • spółki po dokonaniu fuzji w roku poprzedzającym
  • podmioty prawne zatrudniające minimum 50 osób, zarządzające aktywami o wartości powyżej 2,5 mln euro oraz przekraczające 5 mln euro przychodów.

Nasz ekspert zadba o to, aby cały proces został poprowadzony płynnie i rzetelnie. Jako przedsiębiorca otrzymasz wiarygodne wyniki audytu oraz sugestie, co do dalszego funkcjonowania firmy w obszarze finansów.

Biuro rachunkowe Protegga

Serdecznie zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z naszym ekspertem. Przeprowadzimy dla Ciebie profesjonalny audyt finansowy Twojej firmy. Za wszystko odpowiada renomowany biegły rewident. Razem z nami zadbasz o większe poczucie bezpieczeństwa oraz spokój, a także zaoszczędzisz cenny czas i pieniądze. Zapraszamy do skorzystania z oferty specjalistów z biura rachunkowego Protegga. Audyty wykonujemy dla przedsiębiorców z całej Polski.