Rekomendacje

Chcesz podzielić się swoją pozytywną opinią o naszej firmie? Napisz swoją rekomendację! Twoje słowa mają moc - podziel się swoim doświadczeniem i pomożesz innym dokonać najlepszego wyboru.


Dodaj rekomendację

Serdecznie polecam współpracę z zespołem Protegga. To wszechstronni profesjonaliści. Pracujemy ze sobą już blisko 20 lat. I nie jest to zwykłe biuro rachunkowe. Tu wsłuchają się w Twoje potrzeby, doradzą, pomogą, wspierają na każdym etapie działania Twojej firmy. Szefowa firmy- Danusia, to niesamowita kobieta. Jej podejście do biznesu jest pełne inspiracji dla innych. Prowadzi firmę z pasją i pełnym zaangażowaniem.

Przemysław Korczyński - Właściciel firmy

Współpracuję z firmą Protegga, z Panią Danutą Ostrowską i pracownikami firmy od przeszło 20 lat. Wszystkie moje sprawy, zarówno typowe jak i mocno nietypowe są zawsze załatwiane szybko, profesjonalnie i sprawnie. Cenię firmę Protegga za elastyczność, pomysłowość i pomoc w rozwiązywaniu naszych problemów. Gorąco polecam!

Jacek Mońko - Prezes Zarządu

Z Biurem Rachunkowym PROTEGGA jesteśmy związani od 2000 roku. Biuro Rachunkowe PROTEGGA wyróżnia się pełnym profesjonalizmem, zaangażowaniem, terminowością oraz, co jest dla nas bardzo istotne, indywidualnym i bardzo przyjaznym podejściem do klienta. Zdecydowanie rekomenduję współpracę z Biurem Rachunkowym PROTEGGA. To rzetelny i godny zaufania Partner.

Arkadiusz Marek - Prezes Zarządu

Z biurem rachunkowym Protegga związani jesteśmy nieprzerwanie od 2001. Współpracę charakteryzuje profesjonalizm, elastyczność i szybkość działania, a świadczone przez Proteggę usługi poparte są ekspercką wiedzą i doświadczeniem. To przyjemność pracować ze specjalistami, którzy cechują się dużym zaangażowaniem, indywidualnym podejściem i sumiennością wykonywanych obowiązków. Dotychczasowa współpraca i zbudowane dzięki niej zaufanie pozwalają nam z czystym sumieniem zarekomendować współpracę z Proteggą – jest to kompetentny i wiarygodny dostawca usług, który zapewnia bezpieczeństwo w poruszaniu się po gąszczu zmieniających się przepisów oraz prowadzi działania zgodne z politykami i wymaganiami naszej firmy.

Robert Marek - CEO

Rekomenduję współpracę z Biurem Rachunkowym PROTEGGA. Biuro Rachunkowe PROTEGGA to rzetelny i profesjonalny Partner, posiadający szeroką wiedzę. Nasza współpraca przebiega w bardzo dobrej, przyjaznej atmosferze. Cały zespół biura rachunkowego jest zaangażowany w swoją pracę, co przekłada się na terminową i zawsze na najwyższym poziomie obsługę klienta.

Arkadiusz Marek - Wiceprezes zarządu - OSIEDLE MALOWNICZE III Sp. z o.o.


Formularz rekomendacji